KALENDÁŘ AKCÍ

Kalendář
facebook facebook facebook

DPCalendar - Nadcházející události

Nahoru

GRV zajímavé odkazy

Audiovizuální vzdělávací portál jsns.cz

Unikátní vzdělávací portál nabízí učitelům a žákům audiovizuální lekce, které jsou koncipovány jako připravený výukové balíček. Každá audiovizuální lekce obsahuje vždy film či sociální spot, výukové aktivity, informační texty a množství doprovodných materiálů a odkazů. Registrace a užívání webu je zdarma.

Odkaz: www.jsns.cz

Respekt nebolí

Multimediální výukový materiál nabízí přes čtyři desítky metodických listů a texty k jednotlivým oblastem lidských práv, animované filmy, komiksy, krátká audia a videa. Lekce pracují s autentickými lidsko-právními příběhy a s řadou doprovodných materiálů.

Odkaz: www.respektneboli.eu

Průřezová témata a čtenářství

Inspirativní příklady, vyzkoušené učební jednotky, přehled osvědčených metodických materiálů a mnoho dalších tipů, jak efektivně vyučovat průřezová témata a současně rozvíjet čtenářství.

Odkaz: www.ptac.cz

pARTicipate – Global Citizenship through Art and Design

6 metodických příruček pro učitele výtvarné výchovy, které prostřednictvím tvorby současných umělců z různých částí světa představují globální témata. Vše v AJ.

Odkaz: www.octobergallery.co.uk/participate

TOE – Learning to Read the World Through Other Eyes

E-learningový kurz zdarma, který pomůže se zamyslet nad tím, co my a lidé okolo nás rozumíme pod každodenně používanými pojmy, jako např. rozvoj, vzdělávání, chudoba. Vše v AJ.

Odkaz: throughothereyes.org.uk

 
 
Powered by Phoca Download