KALENDÁŘ AKCÍ

Kalendář
facebook facebook facebook

DPCalendar - Nadcházející události

Nebyla nalezena žádná událost
Nahoru

GRV zajímavé odkazy

Dnes jím jako

Projekt, který je určen žákům a studentům vznikl z iniciativy dobrovolníků, kteří se vrátili ze své roční služby v rozvojových zemích. Žáci a studenti mají možnost se seznámit každý rok s jednou zemí, mohou si vypracovat pracovní listy, podívat se na videa a fotky, zjistit informace a zajímavosti o dané zemi. Součástí programu je také společné vaření typického jídla. Žáci i studenti se mohou zapojit do soutěže.

Odkaz: https://www.dnesjimjako.cz/

Vize vzdělávání pro Česko

Vzdělávání má vést k tomu, aby všichni lidé ze všech míst světa měli možnost žít důstojný život podle svých představ a aby pečovali o své okolí a o Zemi. Vzdělávání v České republice má proto směřovat k výchově člověka, který je: sebevědomý, zakotvený, angažovaný, otevřený.

Odkazhttp://www.fors.cz/wp-content/uploads/2012/08/Vize-vzdel-pro-CR_02_web.pdf

Férové daně

Záznam přednášky Mgr. Kopečného z Glopolisu na téma: Férové daně. Přednáška proběhla v rámci konference Za změnou je učitel aneb jak učit o dění v současném světě v pražském Impact Hubu 10. 11. 2015.

Odkaz: https://www.varianty.cz/videa

Migrace

Migrace – Doc. RNDr. Dušan Drbohlav, CSc., Přírodovědecká fakulta UK v Praze. Přednáška proběhla v rámci konference Za změnou je učitel aneb Jak učit o dění v současném světě, která se konala 10. 11. 2015 v Praze.

Odkaz: https://www.varianty.cz/videa

Islám v současném světě

Záznam z konference Za změnou je učitel aneb Jak učit o dění v současném světě, která se konala 10. listopadu v Praze. Přednáška: Islám v současném světě – Prof. PhDr. Luboš Kropáček, CSc., Filozofická fakulta UK v Praze.

Odkaz: https://www.varianty.cz/videa

 
 
Powered by Phoca Download