KALENDÁŘ AKCÍ

Kalendář
facebook facebook facebook

DPCalendar - Nadcházející události

Událost

Název:
JAK NA NĚ?! aneb Práce se stereotypy ve výuce celospolečenských témat (akreditace MŠMT)
Kalendář:
Multikulturní centrum Praha (MKC Praha)
Datum:
9:00 26.10.2017 - 16:00 27.10.2017
Autor:
La Ngonpo
Kapacita:
Neomezená
Účastníci:
Kopírovat do:

Popis

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste nevěděli jak reagovat na názory svých žáků? Jak se z pozice učitele vypořádat s kouzelnou formulí "všichni mají právo na svůj názor"?

S řešením těchto situací Vám pomůže seminář Multikulturního centra Praha JAK NA NĚ?! aneb Práce se stereotypy ve výuce celospolečenských témat.

Jedná se o dvoudenní seminář s akreditací MŠMT pořádaný 26. října – 27. října 2017 vždy od 9.00 - 16.00 v Adalbertinu v Hradci Králové. Seminář je určen studentům pedagogiky, pedagogům 2. stupně ZŠ, SŠ a gymnázií, pracovníkům NNO a je poskytován ZDARMA.
Přihlášku je nutné vyplnit nejpozděj do 22. října 2017 zde: https://docs.google.com/forms/d/1QwCUIr8nCloEmm1_2kRVkRVvtn_SGpGywHAt1iqnk1s/viewform?edit_requested=true


V případě dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více o projektu zde: http://mkc.cz/cz/projekty/vzdelavanim-pedagogickych-pracovniku-k-prevenci-stereotypu-v-globalnim-rozvojovem-vzdelavani-2

S pozdravem,

Ing. Anna Hubáčková, Ph.D
Multicultural Center Prague (MKC Prague)
http://www.mkc.cz/

Komentáře