KALENDÁŘ AKCÍ

Kalendář
facebook facebook facebook

DPCalendar - Nadcházející události

Nebyla nalezena žádná událost

Událost

Název:
Rozvojový večer s Terezií Dubinovou
Kalendář:
ARPOK, o.p.s.
Datum:
18.04.2018 18:00 - 20:00
Autor:

Kapacita:
Neomezená
Účastníci:
Kopírovat do:

Popis

"Izrael a Palestina: co se z médií nedozvíte"

Terezie Dubinová je autorkou knih a odbornicí na kulturologii a hebraistiku.Během rozvojového večera otevře téma konfliktu mezi Izraelem a Palestinouz jiného úhlu pohledu, neboť tyto oblasti často navštěvuje. Během večerabudeme diskutovat o vztahu tradice a modernity, o příkladech dobré spolupráce čio roli Nejvyššího soudu v Izraeli.

 PhD. Terezie Dubinová vystudovala kulturologii a hebraistiku na filozofickéfakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je odbornicí v obou těchto oborech,lektoruje semináře a píše knihy. Mezi její díla patří například „Ženy v Bibli, ženy dnes“ či„Kořeny ženské spirituality“. Terezie je mimo jiné spoluautorkou knihy „Židé na Turnovsku “ a autorkoue-knihy „Jak učit o holokaustu“.

Akce je určena pro širokou veřejnost a vstup je ZDARMA.

Rozvojové večery tvoří cyklus besed s odborníky na rozvojovou a humanitární pomoc, které pořádá v Olomouci organizace ARPOK již od roku 2004. Jsme vzdělávací nezisková organizace, která přináší do škol globální rozvojové vzdělávání. Naším cílem je vytvářet aktivní, respektující a otevřenou společnost, která vnímá propojenost a komplexnost světa. 

ARPOK - vzdělávání, které přináší jiný pohled na svět.

Komentáře